Hotel Stara Posta

ubytovanie Bela pod Pradedem
 

*** Hotel Stara Posta / ubytovanie Bela pod Pradedem

Hotel Bela pod Pradedem Stara Posta
Ubytovanie Bělá pod Pradědem Filipovice : Hotel Stará Pošta sa nachádza v samom srdci Jeseníkov, v horskom stredisku Filipovice. Hotel je obklopený krásnou záhradou s výhľadom na okolité hory. Lyžiari ocenia polohu hotela pri lyžiarskom Skiparku Filipovice. Neďaleko sú lyžiarske areály Červenohorské sedlo, Praděd a ďalšie.

Hotel Stará Pošta *** ponúka hotelové ubytovanie európskeho štandardu v kategórii trojhviezdičkového horského hotela, s celkovou kapacitou 150 miest, ktorá je rozdelená na ubytovanie v hlavnej budove hotela s kapacitou 90 miest a na dve depandancie umiestnené v hotelovej záhrade, vo vzdialenosti desiatich metrov od hlavnej budovy, s celkovou kapacitou 60 miest na ubytovanie. Ubytovanie a služby sú na veľmi dobrej úrovni a zodpovedá kategórii.

Belá pod Pradedom hotel Stará Pošta Ubytovanie v hlavnej budove hotela :
Typ A: dvoch a trojlôžkové izby hotelového typu a štvorposteľové izby apartmánového typu, vybavené vlastným soc. zariadením, TV / SAT a Wi-Fi signálom.
Typ B: dvojlôžkové a trojlôžkové izby hotelového typu so spoločným soc. zariadením, ktoré sú rozdelené na pánske a dámske, každá izba je vybavená TV / SAT a Wi-Fi signálom. Izby sú podkrovné a ponúkajú príjemnú atmosféru s výhľadom do okolitých hôr.

Ubytovanie v depandancii hotela :
Depandance I. a II.: Dvoch až sedempostelové izby hotelového typu so spoločným soc. zariadením na poschodí. Ubytovanie vr. soc. zariadení je na veľmi dobrej úrovni. Poloha depandancie v hotelovej záhrade ponúka klientom súkromí s využitím všetkých hotelových služieb.

Stará pošta hotel ubytovanie Filipovice stravovanie - reštaurácia - školenie :
Ubytovanie s raňajkami formou švédskych stolov, s možnosťou rozšírenia na polpenziu a plnú penziu. Strava je podávaná v hotelovej reštaurácii (150 miest). Samostatná štýlová reštaurácia s barom "U poštára" s ponukou špecialít českej i medzinárodnej kuchyne. Po celý deň výborná káva s výberom teplých i studených nápojov a sladkostí. V letných mesiacoch k dispozícii záhradné posedenie s výhľadom do horského údolia. Restaurant & bar 50 miest, záhradná reštaurácia 30 miest, venkovný gril.
Kompletně ozvučený spoločenský miestnosť s tanečným parketom 150 miest. Audio a video projekcie, zábavný program & animačné programy, vhodné pre svadby, promócie, školenia. Novinka!! - Pre školy a kolektívy možnosť využitia klubových priestorov, vybavené kuchynky a jedálne, umiestnené v suteréne depandance, k samostatnému stravovaniu a spoločenským aktivitám.

Filipovice Hotel Stará Pošta služby :
Služby recepcie, internet Wi-Fi. Klubová miestnosť 40 miest, spoločenská miestnosť 35 miest, detský kútik, biliardový kútik, hotelové relaxačné štúdio, wellness program, masérské a kozmetické služby, infra sauna, solárium, vnútorný vyhrievaný bazén. Tenisový kurt s umelým povrchom, vonkajšie viacúčelové ihrisko, ihrisko pre deti, vonkajší priestor na cvičenie, stolný tenis. Požičovňa bicyklov, tenisových rakiet a loptičiek. Úschovňa bicyklov a lyží. Hotelové parkovisko. Zabezpečenie výletov a transferu. Pred hotelom je zastávka autobusu. Novinka!! - Pre ubytovaných hostí zľavy na Skipark Filipovice, nachádzajúci sa priamo pred hotelom.

Hotel Stará Pošta, s kapacitou 150 lôžok, je ojedinelý nielen svojou polohou, ale aj architektúrou prvorepublikového sudetského pohraničia, vsadenou do prekrásnej záhrady s výhľadom na čarovné scenérie okolitých hôr, ktorá osloví aj toho najnáročnejšieho klienta.
Hotel Bela pod Pradedem Stara Posta - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Bela pod Pradedem Stara Posta - hotel má reštauráciuHotel Bela pod Pradedem Stara Posta - hotel má vináreňHotel Bela pod Pradedem Stara Posta - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Bela pod Pradedem Stara Posta - V hoteli je biliardHotel Bela pod Pradedem Stara Posta - možnosť pripojenia na internetHotel Bela pod Pradedem Stara Posta - k dispozícii letná terasaHotel Bela pod Pradedem Stara Posta - tenis - v blízkosti hotelaHotel Bela pod Pradedem Stara Posta - krytý bazén v hoteliHotel Bela pod Pradedem Stara Posta - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Bela pod Pradedem Stara Posta - Iybz sú vybavené televízoromHotel Bela pod Pradedem Stara Posta - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Bela pod Pradedem Stara Posta - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: